Bulunduğunuz Yer : Ana Sayfa / Asansör Kabin Üretimimiz

Asansör Kabin Üretimimiz

Paylaş
BSB Asansör markası ile üretmiş olduğumuz asansör kabinlerimiz, modern, şık ve estetik olmasının yanında çeşitli özelliklere sahiptir. Bu sayede kullanıcılara birçok kolaylık sağlar.
Asansör Kabin Üretimimiz.

Rakiplerinizden bir adım daha önde olun…

Gelişen asansör piyasası ve bilinç düzeyi artan asansör kullanıcılarının istek ve beklentileri her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle ürünlerimizin kalitesini ve pratik kullanımını arttırmakta, tasarımlarımızı geliştirmekte ve vermiş olduğumuz hizmetlerin standartlarını daha üst noktada tutmaktayız.

BSB Asansör markamızla, üretmiş olduğumuz asansör kabinlerimizin iç dekorasyonlarında müşteri zevk ve beğenisine göre değişik özelliklerde kaplamalar kullanmaktayız.

Bu nedenle iş ortaklarımıza değişik modellerde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Müşterilerimizin isteğine göre paslanmaz kaplı, dekoratif paslanmaz kaplı, mobilya desenli, özel işlemeli mobilya kaplı, laminant kaplamalı, resimli laminant kaplamalı, lamine cam kaplamalı, resimli lamine cam kaplamalı, özel taş kaplamalı, ChromaLuxe resimli kaplama, mebran kaplama olarak asansör kabini üretimi yapmaktayız.

Asansör Kabin dekorasyonunun ayna kısmı kabin özelliğimize ve müşterilerimizin tercihine göre tam boy, yarım boy, orta tam boy ve ikili 1/3 tam boy ayna olarak dekore edilebilir. Asansör küpeştelerinin ise, tekli, ikili, üçlü, dörtlü yarım paslanmaz ve özel paslanmaz küpeşte olarak asansör modeline ve müşterilerimizin tercihlerine göre tasarımı yapılmaktadır.

BSB asansör kabinlerimizin zemin kaplamalarını 20 mm doğal granit olarak tasarlamaktayız. İstenildiğinde asansör kabininin zemin bölümünde özel granit, temperli cam, resimli cam, antibakteriyel PVC kaplama v.b. alternatifler sunabilmekteyiz. Yük kabinlerinde baklava desenli sac, paslanmaz sac, çetrefilli alüminyum olarak da asansör kabinin zemini uygulanabilir.

Asansör kabinlerimizin tavan kısmında ise, desenli özel cam, özel mobilya kaplama ya da lazerle desen verilmiş paslanmaz kullanılmaktadır. Tavan aydınlatması olarak asansör kullanıcısını rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış ve aydınlatma standartlarına uygun florasan, led aydınlatma veya spot aydınlatma alternatifleri bulunmaktadır.

BSB Asansör, montaj esnasında asansör kabininin daha hızlı ve pratik kurulabilmesi için bazı montaj çözümleri getirmiştir.

Asansör Duvarlarında Geçmeli Sistem

Üreticisi olduğumuz asansör kabinlerinde modernizasyon çalışması yapan firmamız, montajcı asansör firmalarının asansör montajı sırasında asansör kuyusunun dar olması nedeniyle en çok problem yaşadığı ön giriş ve asansör kabininin arka duvarlarını geçmeli sistem yaparak, kabin montajı sırasında büyük bir kolaylık sağlamıştır.

Menteşeli Asansör Tavan Sistemi

Asansör montajı yapan firmalar ve asansör kullanıcıları için en büyük sorunlardan birisi de asansör tavanının içinde herhangi bir değişiklik yapmaktı. Bu zorluğu ortadan kaldırmak için, üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz menteşeli asansör tavan sistemi ile asansör kabininin içinden rahatlıkla asansör tavanı açılarak, istenilen değişiklik rahatlıkla yapıldıktan sonra kapatılabilmektedir.

Asansör Kabin Havalandırması

Kullanıcıların en çok rahatsız olduğu diğer bir nokta ise kabin havalandırmalarının yetersizliğidir. En çok asansör kabininin içinde havasız kalmaktan korkulur.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz asansör kabinlerimizde, güçlü bir asansör tavan havalandırma sistemi mevcuttur. Elektrik kesilmesi halinde, asansör kabin duvarlarının alt kısmında ayrıca havalandırma delikleri bulunmakta ve bu havalandırma delikleri sayesinde kullanıcılara ferah bir ortam yaratılarak bu korkunun önüne geçilmektedir.

Asansör Küpeşte Sabitlemesi

Asansörün içindeki küpeşteler, asansör kabin duvarı arkasından sabitlenmiştir. Zamanla küpeştelerin gevşemesi halinde, asansör kabininin iç kısmından rahatlıkla sıkıştırılabilme veya istenildiğinde değiştirilebilme özelliğine sahiptir.

Firmamız ve çalışanlarımız ile, çözüm ortağınız olarak daha iyi üretim ve hizmet verebilmek için, siz müşterilerimizin daima yanındayız…